top of page

CIOFF® Festival Dance Experience

22 maj 2023

Holenderska Sekcja CIOFF®

Holenderska Sekcja CIOFF® zaprasza tancerzy z całego świata do udziału w niezwykłym wydarzeniu pn. „CIOFF® Festival Dance Experience”. Nowatorska formuła spotkań i wakacyjna taneczna przygoda, to z pewnością fantastyczny pomysł na letnią zabawę. Zostań uczestnikiem wakacyjnego folkowego campu w Holandii i daj się ponieść tanecznym emocjom.

Jaka jest idea wydarzenia?

CIOFF® Holandia podczas festiwalu Op Roakeldais 2023 (https://www.oproakeldais.nl/), który odbędzie się w miejscowości Warffum w dniach 28 czerwca do 2 lipca 2023 przygotuje specjalną strefę dla tancerzy z całego świata. Na pobliskim polu campingowym, na którym ustawiona zostanie specjalna scena, będą występować zaproszone na festiwal zespoły z całego świata. Na przebywających na campingu gości czekać będą ponadto różne atrakcje m.in. warsztaty z tancerzami, wejścia na koncerty festiwalowe przez trzy (3) dni, a także pokazy i wspólne aktywności. Wszystko to, aby wspólnie doświadczać magię tańca.

Warunki udziału i zgłoszenia.

Dla członków CIOFF® opłata wynosi 90 euro i zawiera: wstęp na wszystkie koncerty festiwalowe przez 3 dni, dodatkowo 3 dni miejsca na campingu (w tym 2 śniadania) oraz bezpłatny udział we wszystkich warsztatach. Ten sam pakiet dostępny jest także dla osób nie będących członkami CIOFF® wówczas jego koszt wynosi 115 euro. UWAGA – wystarczy, że zespół/grupa jest członkiem Polskiej Sekcji CIOFF® i uprawnia to do opłaty 90 euro. Nie trzeba być członkiem indywidualnym. Wyposażenie do biwakowania każdy zapewnia sobie we własnym zakresie.

Może Ty poprowadzisz warsztaty?

Organizatorzy „folkowego campu” w Holandii przewidzieli także dodatkowe bonusy. Dla osób, które są gotowe przeprowadzić warsztaty z polskich tańców przewidziano specjalne bonusy m.in. w postaci zniżki w opłacie za udział w wydarzeniu.

Zgłoszenia i rejestracja

Dla osób zainteresowanych tanecznym wypadem do Holandii polecamy bezpośredni kontakt z organizatorem wydarzenia Davidem Ramon Kloosterhuis: davido_8_1@hotmail.com. Organizator zbiera złożenia i udziela szczegółowych informacji.


bottom of page