top of page

Kwartalnik „Taniec”

3 sty 2024

Instytut Rozwoju Kultury

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że Polska Sekcja CIOFF zawiązała partnerstwo z Kwartalnikiem „Taniec” wydawanym przez Instytut Rozwoju Kultury.


TANIEC to czasopismo o sztuce tańca w wielu jej odmianach. To pismo dla ludzi z pasją, kochających piękno i ruch.Magazyn Taniec jest jedynym na rynku pismem całkowicie poświęconym tej dziedzinie artystycznej.

Cieszymy się, że dzięki partnerstwu będziemy mogli publikować artykuły/recenzje dotyczące działalności związanej z polską kulturą taneczną, polskimi tańcami narodowymi i regionalnymi oraz wydarzeniami związanymi z tymi przejawami działalności tanecznej, które nam - jako społeczności PS CIOFF - są bliskie.

Pierwszy artykuł w ramach naszej współpracy pojawił się na łamach ostatniego wydania Kwartalnika. 

(Dostępny pod linkiem: http://taniecmagazyn.pl/taniec-polski-edukacja-popularyzacja-sztuka/ )

Serdecznie zachęcamy Państwa do lektury i jednocześnie zapraszamy do współpracy przy tworzeniu kolejnych publikacji.


Wszystkich z Państwa, którzy byliby zainteresowani współpracą z czasopismem, chcieli zgłosić swój artykuł  prosimy o kontakt z Janem Galasińskim - odpowiedzialnym z ramienia Prezydium PS CIOFF za kontakt z redakcją czasopisma (J.galasinski@cioff.pl).


Licząc na Państwa chęć współpracy, a tym samym na stałą obecność Polskiej Sekcji CIOFF w świecie tańca serdecznie pozdrawiamy


Prezydium PS CIOFF

bottom of page